Valentínsky koncert

Spoločný koncert hudobnej skupiny Kortina, Ľudovíta Kašubu a skupiny Kašubovci.

Žilinská skupina Kortina je obľúbená nielen u nás na Slovensku, ale i v Čechách a na Morave. Je to vďaka tomu, že je veľmi aktívna, často koncertuje, zabáva ľudí na rôznych akciách a jej videoklipy sa objavujú vo vysielaní hudobných televíznych staníc u nás i v Čechách. Kortinu tvoria 3 speváci a hudobníci: Miloš Holáň, Stanislav Krajčí a Peter Štrauch. Fanúšikov má vo všetkých vekových kategóriach, vrátane detí, na čom má veľkú zásluhu ich CD a DVD komplet – Kortina deťom. Kortina má na svojom konte celkovo 7 radových albumov, 1 DVD Kortina: 25 Naj... s najobľúbenejšími klipmi z jej tvorby plus spomínaný komplet pre deti. Z vlastných hitov Kortiny spomeňme aspoň niektoré: Vyznanie mame, Bzum-bzum breke-keke, Otec náš, Dievča, dievča, Bavme sa všetci až do rána, Mexické dievča a iné. Z najnovšieho 7.albumu Kortiny: Elixír mladosti budete na koncerte počuť nové piesne v kombinácii so známymi hitmi skupiny.

Kortina si tentoraz na spoločný Valentínsky koncert pozvala populárneho a žiadaného speváka z televíznej obrazovky a z koncertov po Slovensku Ľudovíta Kašubu a jeho skupinu Kašubovci. Ľudo zaspieva spolu so skvelou a šarmantnou speváčkou Martinou Kreibichovou tie najväčšie hity zo svojej tvorby a hlavne z najnovšieho albumu Hudba ženie k výšinám z roku 2019.

Vstupné: 10 EUR

Predpredaj vstupeniek v Turistickej informačnej kancelárii od 2.1.2020 (kino Mier) tel.: 042/432 65 45, 0917 450 666, otvorené: pondelok - piatok 8:00 - 16:00 h, streda 8:00 - 18:00 h.

Rezervácie vstupeniek od 2.1.2020. Platnosť rezervácie je 7 kalendárnych dní od jej vytvorenia. Nevyzdvihnuté rezervované vstupenky budú po tomto termíne uvoľnené späť do predaja. Pri vyzdvihnutí rezervovaných vstupeniek je potrebné nahlásiť číslo objednávky, ktoré bolo doručené potvrdzujúcim mailom.Posledný možný termín rezervácie voľných vstupeniek je 29.1.2020. Po tomto termíne budú voľné vstupenky len na priamy predaj.

Dĺžka koncertu: 120 minút

Čas a miesto konania