Dnes je 02.12.2020, meniny má Bibiána.
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie

Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie

Piate výročie populárnej dvojice Smejko a Tanculienka oslávime najväčšími rozprávkovými a tanečnými hitmi. Pred hladným vlkom zachránime Kozliatka aj Macka. Zase priletí náš večne sa opakujúci Papagáj a dedko príde vytiahnuť repku. Nových chrobáčikov vychováme s pesničkou Nonono tytyty a tiež ich naučíme nový tanec Šlapy šlapy. Rozpletieme Motáčika Popletáčika a vystrašíme Babu Jagu. Naučíme sa maľovať so Sestričkami farbičkami. Budeme si dávať pozor pred neokrôchancom Gundžulundžu a pomôžeme našej planéte pesničkou Naša Zem. Samozrejme poriadne to roztočíme na nový tanečný hit Rozprávkový svet a zatancujeme si aj na overené pecky ako Šeja hoja a Bim, bam, bom. Nebudú chýbať motýlik Huncúlik, pán Lalalá a macko Duško. Smejko a Tanculienka vás v novej sezóne privítajú s novým žiarivým svietením, veľkolepou scénou a úplne novým nadupaným predstavením s najväčšími hitmi: Všetko najlepšie. Tešíme sa na vás.

Predstavenie je vhodné pre všetkých od 2 rokov.

Vstupné: 10 €

ZŤP dieťa do 15 rokov bude mať po predložení ZŤP preukazu 50% zľavu z ceny vstupenky. Zľava sa nevzťahuje na sprevádzajúcu osobu.

Dĺžka predstavenia: cca 60 min.

Po predstavení nasleduje spoločné fotenie so Smejkom a Tanculienkou.

Predpredaj vstupeniek od 18.11.2020 v turistickej informačnej kancelárii v pracovných dňoch pondelok - piatok od 8:00 do 16:00 h, tel. č. 042/4326 545, 0917 450 666.

 

Umelci