Dnes je 04.04.2020, meniny má Izidor.

Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie

Piate výročie populárnej dvojice Smejko a Tanculienka oslávime najväčšími rozprávkovými a tanečnými hitmi. Pred hladným vlkom zachránime Kozliatka aj Macka. Zase priletí náš večne sa opakujúci Papagáj a dedko príde vytiahnuť repku. Nových chrobáčikov vychováme s pesničkou Nonono tytyty a tiež ich naučíme nový tanec Šlapy šlapy. Rozpletieme Motáčika Popletáčika a vystrašíme Babu Jagu. Naučíme sa maľovať so Sestričkami farbičkami. Budeme si dávať pozor pred neokrôchancom Gundžulundžu a pomôžeme našej planéte pesničkou Naša Zem. Samozrejme poriadne to roztočíme na nový tanečný hit Rozprávkový svet a zatancujeme si aj na overené pecky ako Šeja hoja a Bim, bam, bom. Nebudú chýbať motýlik Huncúlik, pán Lalalá a macko Duško. Smejko a Tanculienka vás v novej sezóne privítajú s novým žiarivým svietením, veľkolepou scénou a úplne novým nadupaným predstavením s najväčšími hitmi: Všetko najlepšie. Tešíme sa na vás.

Predstavenie je vhodné pre všetkých od 2 rokov.

Vstupné: 10 €

ZŤP dieťa do 15 rokov bude mať po predložení ZŤP preukazu 50% zľavu z ceny vstupenky. Zľava sa nevzťahuje na sprevádzajúcu osobu.

Dĺžka predstavenia: cca 60 min.

Po predstavení nasleduje spoločné fotenie so Smejkom a Tanculienkou.

Predpredaj vstupeniek od 9.3.2020 v turistickej informačnej kancelárii v pracovných dňoch pondelok - piatok od 8:00 do 16:00 h, v stredu od 8:00 do 18:00 h, tel. č. 042/4326 545, 0917 450 666.

Rezervácie vstupeniek od 9.3.2020. Platnosť rezervácie je 7 kalendárnych dní od jej vytvorenia. Nevyzdvihnuté rezervované vstupenky budú po tomto termíne uvoľnené späť do predaja. Pri vyzdvihnutí rezervovaných vstupeniek je potrebné nahlásiť číslo objednávky, ktoré bolo doručené potvrdzujúcim mailom. Posledný možný deň rezervácie voľných vstupeniek je 8.4.2020. Po tomto termíne budú voľné vstupenky k dispozícii len na priamy predaj.

Umelci