PACI PAC - jarné turné 2024

PACI PAC vyrážajú na slovenské turné! Môžete sa tešiť na premiéru úplne nového rodinného predstavenia, plného farebných kostýmov a veselých postavičiek z obľúbených pesničiek. Tentokrát príde dokonca aj obrovský SLON! Nebude však chýbať ani vtipný pán Trampolíni, popletený vodník Ferko, šikovný pán Traktorista, spachtoš medvedík, nezbedný psík, či Superhrdina, ktorý zachráni PACI pred Kazispevom. Počas vystúpenia zaznejú aj nové pesničky, ktoré ste ešte na predstaveniach PACI PAC nepočuli. Nebudú chýbať aj obľúbené detské hity ako Slon, Ťapi ťap, Traktor, Mama mi dala korunu, Pes a mačka, Opica či Paciland. Toto interaktívne ale hlavne zábavné predstavenie si užijú nielen deti, ale aj rodičia. Príďte sa s deťmi zabaviť na úspešné rodinné predstavenie, ktoré bolo doteraz len v kinosálach CINEMAX, do kultúrneho domu vo vašom meste.

Každé dieťatko dostane zdarma pri vstupe do sály aj darček, a to obľúbené mliečko Brejky od RAJO. Po predstavení je samozrejmosťou fotenie s obľúbenými PACI PAC a zároveň sa môžete odfotiť na pamiatku aj s pánom Trampolínim a veľkým Slonom.

Dĺžka predstavenia: 55 minút

Vstupné: 12 €

VSTUPENKU NA KONCERT POTREBUJE AJ DIEŤA, AJ DOSPELÝ, TZN. KAŽDÝ ÚČASTNÍK PREDSTAVENIA.

Predpredaj vstupeniek:

v sieti predpredaj.sk (I. - II. rad, V. - VI. rad, IX. - X. rad, XIII. - XIV. rad - už v predaji)

v TIK-u a online na pxcentrumpb.sk (III. - IV. rad, VII. - VIII. rad, XI. - XII. rad, XV. - XVI. rad - od 4.1. a 2.1.2024)

Predpredaj vstupeniek v Turistickej informačnej kancelárii od 4. 1. 2024 v pracovných dňoch pondelok - piatok 8:00 - 16:00 h, streda 8:00 - 18:00 h. Tel. číslo: 042/4326 545, 0917 450 666, rezervácie a online predaj na stránke www.pxcentrumpb.sk

Upozornenie: platnosť rezervácie sú 3 kalendárne dni od jej vytvorenia. Nevyzdvihnuté rezervované vstupenky budú po tomto termíne uvoľnené späť do predaja. Pri vyzdvihnutí rezervovaných vstupeniek je potrebné nahlásiť číslo objednávky, ktoré bolo doručené potvrdzujúcim mailom.

 

Čas a miesto konania

06.03.2024
17:00
Kino Mier
55 min.