Online predaj vstupeniek

Online predaj vstupeniek

Vstupenky na kultúrne podujatia a filmové predstavenia v kine Mier je možné si kúpiť prostredníctvom našej webovej stránky online. 

Pred realizáciou platby je potrebné si skontrolovať správnosť mailovej adresy uvedenej v údajoch o zákazníkovi, aby mohli byť vstupenky doručené. Do poznámky prosíme uviesť názov podujatia, aby bolo možné v prípade problému vyhľadať vstupenky v systéme. Ak bola platba zrealizovaná a zákazníkovi neboli doručené vstupenky na mail, je potrebné kontaktovať TIK v pracovných dňoch od 8,00 do 16,00 h, v stredu od 8,00 do 18,00 h na tel. č. 041/4326 545, 0917 450 666 alebo poslať informáciu mailom na info.tikpb@px.sk

Pri kultúrnych podujatiach platí i naďalej možnosť rezervácie vstupenky a jej vyzdvihnutie v turistickej informačnej kancelárii. Rezervácia platí 3 kalednárne dni od jej vytvorenia. Pri vyzdvihnutí rezervovaných vstupeniek je potrebné nahlásiť číslo objednávky, ktoré bolo doručené potvrdzujúcim mailom. Ak zákazníkovi nebol doručený potvrdzujúci mail s číslom objednávky, je potrebné kontaktovať TIK. Platbu je možné realizovať úhradou v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pri filmových predstaveniach neplatí možnosť rezervácie vstupenky, priamy predaj v pokladni kina 1 hodinu pred filmovým predstavením zostáva nezmenený. Obmedzenie minimálneho počtu divákov filmového predstavenia bolo zrušené.

Upozornenie: Kúpiť alebo rezervovať je možné maximálne 6 ks vstupeniek na jednu objednávku. Pri väčšom počte je potrebné vytvoriť ďalšiu objednávku.

 

 

avf_text.jpg