Očakávame Mikuláša

Rozprávka SNEHULIAK NA BABETE v podaní Divadla ACTORES z Rožňavy.

Účinkujú: Snehuliak, Anjel, poštár Alfonz a Mikuláš

Letel z neba Anjel! Rovno na zem! A ako tak letel, zbadal lietadlo, ktoré sa práve chystalo pristáť na letisku v Košiciach. Anjelovi prebehlo mysľou: "Super dobrodružstvo!" Sadol na krídlo lietadla a už o malú chvíľu sa cestujúci nalepili na malé okienka a zízali na neho. Zbytočne im Anjel od radosti zamával a milo sa usmial. V lietadle spanikárili všetci. Pilot okamžite hlásil podriadeným, čo sa stalo. Keď lietadlo pristálo na letiskovú dráhu, za hukotu sirén sa vyrútili policajné autá, sanitka a hasiči. Našťastie sa v tej chvíli objavil Snehuliak na babete, Anjela posadil k sebe a ufujazdil pred políciou. K celej tejto patálii sa dokonca priplietol poštár Alfonz, ktorý práve doručoval vianočné pozdravy a mikulášske balíky. Pre Snehuliaka na babete to bolo obrovské šťastie, súrne totiž potreboval adresy. Lebo náš nezbedný Anjel letel z neba takou rýchlosťou, až narazil do mikulášskeho sobieho záprahu, z ktorého rovno do severného mora vypladla kniha s adresami, na ktoré viezol Mikuláš darčeky pre deti. Ale pozor! Náš anjel má veľké srdce a prišiel medzi deti rozdávať predovšetkým lásku a radosť.

Snehuliak na babete, Anjel, poštár Alfonz a Mikuláš prinesú vtipné situácie, vianočné motívy okorenené pesničkami a básničkami.

Vstupné: deti 2 €, dospelí 4 €

Predpredaj vstupeniek od 19.11.2018 v TIK-u v pracovných dňoch pondelok - piatok od 8:00 do 16:00 h, v stredu od 8:00 do 18:00 h. Obedová prestávka: 11:30 - 12:15 h.

Rezervácie vstupeniek od 19.11.2018. UPOZORNENIE: Platnosť rezervácie je 7 kalendárnych dní od jej vytvorenia! Nevyzdvihnuté rezervované vstupenky budú po tomto termíne uvoľnené späť do predaja. Posledný možný deň rezervácie voľných vstupeniek je 24.11.2018. Pri vyzdvihnutí rezervovaných vstupeniek prosíme nahlásiť číslo objednávky, ktoré bolo doručené potvrdzujúcim mailom.

Organizátori: Mesto Považská Bystrica a PX Centrum

 

Čas a miesto konania