KVARTETO ZRUŠENÉ

S poľutovaním Vám oznamujeme, že divadelné predstavenie Kvarteto sa v náhradnom termíne 28. 3. 2022 neuskutoční z dôvodu hospitalizácie jedného z účinkujúcich hercov. Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme.  Chápeme rozčarovanie divákov, keďže sme termín predstavenia rušili z dôvodu pandémie, ochorenia jednej z herečiek a teraz hospitalizácie jedného z hercov.

Ak budete mať záujem o predstavenie v náhradnom termíne, vstupenky si ponechajte, dohodneme ďalší termín. Ak nebudete mať záujem o predstavenie, vstupné Vám bude vrátené v TIK-u do 8. 4. 2022.

Za pochopenie ďakujeme.

 

 

Divadlo KUMŠT TEATRO prináša zábavno-dojímavý príbeh v podaní legendárnych hercov.

Podľa jednej teórie začína život pri oplodnení vajíčka, podľa inej, narodením dieťaťa a podľa ďalšej začína život odchodom detí z domu... Ale kedy život končí?

Nádherná hra o sláve, páde, sexe, múdrosti a túžbe žiť štyroch kedysi slávnych spevákov, dnes "odložených" v penzióne pre "nepotrebných". Všetko sa mení, keď je ohlásený príchod ich bývalej kolegyne, kedysi najväčšej hviezdy, ktorej bol jedným z niekoľkých manželov jeden z nich.

Neuveriteľne výstižná hra o všetkom, čo do života potrebujete a možno aj trošku viac.

Obsadenie: Božidara Turzonovová, Zuzana Kocúriková, Dušan Jamrich/alt. Peter Šimun, František Kovár

Réžia: Martin Mňahončák

Dĺžka predstavenia: 1 h 45 min. s prestávkou

Vstupné: 17 €

Predpredaj vstupeniek od 14. 2. 2022 v turistickej informačnej kancelárii v pracovných dňoch pondelok - piatok od 8,00 do 16,00 hod. Tel. č.: 042/4326 545, 0917 450 666.

Vstup na predstavenie je v režime ZÁKLAD, t. j. pre všetkých ľudí bez ohľadu na ich imunitný/očkovací status.Čas a miesto konania