Dnes je 30.05.2020, meniny má Ferdinand.

Hanička a Murko

Koncertné turné speváckej dvojice Hanička a Murko. Spevácku dvojicu tvoria farebné a priateľské bábky - škôlkarka Hanička a jej kocúrik Murko. 

Vystúpenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a bábkového divadla. Deti sa môžu vyjašiť a pri tanci použiť aj rôzne rekvizity, napr. farebné šatky, strapce či hrkajúce vajíčka. Spoločne s Haničkou a Murkom si zaspievame obľúbené hity z prvého CD (ako napr. Autá, Slniečko, Ika-tika-gymnastika), ale predstavia vám predovšetkým nové pesničky z druhého CD (napr. Princezné, Hasiči, Zúbok, Mačiatka a ďalšie). Bábky vedú profesionálni bábkoherci. Do koncertného vystúpenia sú okrem Haničky a Murka aktívne zapojení aj dvaja speváci. Sú zároveň aj v role animátorov - sprevádzajú deti a aktívne ich zapájajú do tancovania a spievania, aby si vystúpenie naplno užili.

Hrajú:
Veronika Horňáková, Igor Švaňa, Natália Kajzerová, Alžbeta Kamenská, Michal Zeman, Simona Bartosová
Scenár a réžia:
Lucia Zimanyiová

Predstavenie trvá 60 minút a po jeho skončení nasleduje spoločné fotenie s Haničkou a Murkom a ich veľkými kamarátmi. Každé dieťa dostane ako darček nálepku Haničky a Murka. Hanička a Murko tiež radi podpíšu niektoré zo svojich CD a DVD (škôlkarka Hanička aj kocúrik Murko si už nacvičili svoj podpis:).

Predstavenie je určené pre malé deti - predovšetkým v škôlkarskom veku. Zabavia sa však aj staršie deti a tiež dospelí.

Vstupné: 6 €/osoba
Každý návštevník musí mať platnú vstupenku (dospelý aj dieťa staršie ako 1 rok). Deti do 1 roka majú vstup zdarma bez nároku na miesto na sedenie. ZŤP dieťa: 1 €, 1 sprevádzajúca osoba k ZŤP dieťaťu: 1 €.

Každé dieťa dostane k zakúpenej vstupenke ako darček roksové lízatko s kocúrikom Murkom!

Predpredaj vstupeniek v Turistickej informačnej kancelárii od 17.2.2020, tel.: 042/432 65 45, 0917 450 666, otvorené: pondelok - piatok 8:00 - 16:00 h, streda 8:00 - 18:00 h.

Rezervácie vstupeniek od 17.2.2020. Platnosť rezervácie je 7 kalendárnych dní od jej vytvorenia. Nevyzdvihnuté rezervované vstupenky budú po tomto termíne uvoľnené späť do predaja. Pri vyzdvihnutí rezervovaných vstupeniek je potrebné nahlásiť číslo objednávky, ktoré bolo doručené potvrdzujúcim mailom.Posledný možný termín rezervácie voľných vstupeniek je 15.3.2020. Po tomto termíne budú voľné vstupenky len na priamy predaj.

Predaj vstupeniek v sieti ticketportal (rad č. 2, 4, 6)

 

Umelci