Hanička a Murko 2023

Hanička a jej kocúrik Murko pozývajú všetky deti na svoje pesničkové predstavenie, s ktorým vyrážajú na Koncertné turné JESEŇ 2023! S Haničkou, Murkom a ich veľkou kamarátkou Kajkou vystupujú aj ich zvierací kamoši v životnej veľkosti: nezbedný Capko, veselý Opičiak, priateľský Červík a milá Žabka. Všetci spoločne spievajú, tancujú a zabávajú sa s deťmi. Vystúpenie je interaktívne a je originálnou kombináciou živého a dynamického koncertu a divadla. Bábky vedú profesionálni bábkoherci. V programe budete počuť 12 obľúbených pesničkových hitov, ktoré majú na youtubovom kanáli Haničky a Murka milióny videní (napr. Ika-tika-gymnastika, Autá, Poď športovať, Ihrisko, Ja som žabka, Červený kacheľ…). Celá družina na čele s Haničkou a Murkom sa už na všetkých veľmi teší! Každé dieťa od nich dostane darček - Murkove lízatko a nálepku s Haničkou a Murkom a ich zvieracími kamarátmi!

Vstupné: 10 €, ZŤP osoba 1 €, osoba sprevádzajúca ZŤP dieťa 1 €

Každý návštevník musí mať platnú vstupenku. Výnimkou sú deti mladšie ako 1 rok, ktoré sú na koncerte ako sprievod svojho staršieho súrodenca, ktorý má platnú vstupenku.

Predpredaj vstupeniek od 11.9.2023 v turistickej informačnej kancelárii a online na www.pxcentrumpb.sk

a na predpredaj.sk (rad č. 2, 5, 7, 10, 11)

Rezervácie vstupeniek od 11.9.2023 na stránke www.pxcentrumpb.sk. Rezervované vstupenky je potrebné si vyzdvihnúť v turistickej informačnej kancelárii do 3 kalendárnych dní od vytvorenia rezervácie. Po uplynutí tejto lehoty budú vstupenky automaticky uvoľnené do predaja.

 

Čas a miesto konania