Clemént Michel - ÚČET

Štúdio L+S v spolupráci s ADY PRODUCTION a Divadlom MÚZA TEATRO Vám prinášajú bulvárnu francúzsku komédiu Cleménta Michela ÚČET.
 
Traja kamaráti, ktorí strávili spolu večer v bare, sa ráno, po prebudení, dostanú do vypätej, ale veľmi vtipnej situácie - ten, ktorý sa večer žoviálne ponúkol zaplatiť účet, sa po myšlienkovom vytriezvení hlási o to, aby mu naň každý z nich prispel.. no a tým sa spúšťa lavína úprimnosti a odkrývania nepoznaného. Chlapský svet je totižto nevyspytateľný a niekedy prekvapí aj ich samotných.
Vynikajúci divadelný kúsok troch hercov, ktorí vám šarmantným spôsobom predvedú, ako to v tom mužskom svete chodí… Nuda to rozhodne nie je.
 
Účinkujú : Ady Hajdu, Lukáš Latinák, Robo Jakab
Réžia : Jakub Nvota
Preklad: Elena Flašková
Hudba: Kamil Mikulčík
Scéna a  kostýmy: Eva Kudláčová Rácová
 
Predstavenie je vhodné od 12 rokov.
 
Vstupné: 18 €

Predpredaj vstupeniek v Turistickej informačnej kancelárii od 20.2.2023, tel.: 042/432 65 45, 0917 450 666, otvorené: pondelok - piatok 8:00 - 16:00 h, streda 8:00 - 18:00 h.

Rezervácie vstupeniek od 20.2.2023. Platnosť rezervácie je 7 kalendárnych dní od jej vytvorenia. Nevyzdvihnuté rezervované vstupenky budú po tomto termíne uvoľnené späť do predaja. Pri vyzdvihnutí rezervovaných vstupeniek je potrebné nahlásiť číslo objednávky, ktoré bolo doručené potvrdzujúcim mailom. Posledný možný termín rezervácie voľných vstupeniek je 13.3.2023. Po tomto termíne budú voľné vstupenky len na priamy predaj.

 

Čas a miesto konania