ČAJOČKY

Sexi muzikálová komédia

Režisérom a choreografom muzikálu je Ján Ďurovčík, ktorý je spolu s Petrom Pavlacom aj spoluautorom scenára a libreta. Muzikál je postavený na pesničkách Petra Nagya, ktoré prearanžoval Ľuboš Dolný. V muzikáli ich zaznie celkom desať, medzi nimi Marcel z malého mesta, v muzikáli po úprave ako Kika z malého mesta, Taxis, Waikiki raga, Mercedes, Vraky áut, Krásny zadok, So mnou nikdy nezostárneš, Chráň svoje bláznovstvá, Baham conga a Balet. Hlavnými postavami je sedem mladých dievčat, sedem "čajočiek". Zaujímavosťou je, že v ňom účinkujú iba "baby", ktoré to ťahajú spolu, ale vedia sa aj pohádať, či zaranžovať malé intrigy.

Obsadenie:

Kristína: Lenka Fecková

Simona: Barbora Ďurovčíková/ Natália Kóšová

Silvia: Michaela Trokanová/ Kristína Vrecková

Anči: Mária Šuplátová

Radka: Radka Kopriva/ Veronika Lackovičová

Ivana: Radka Kopriva/Michaela Trokanová

Táňa: Mariana Paulíková

 

Dĺžka predstavenia: 120 min. + prestávka

Vstupné: 35 €

Predpredaj vstupeniek v Turistickej informačnej kancelárii od 15.2.2023, tel.: 042/432 65 45, 0917 450 666, otvorené: pondelok - piatok 8:00 - 16:00 h, streda 8:00 - 18:00 h.

Rezervácie vstupeniek od 15.2.2023. Platnosť rezervácie je 7 kalendárnych dní od jej vytvorenia. Nevyzdvihnuté rezervované vstupenky budú po tomto termíne uvoľnené späť do predaja. Pri vyzdvihnutí rezervovaných vstupeniek je potrebné nahlásiť číslo objednávky, ktoré bolo doručené potvrdzujúcim mailom. Posledný možný termín rezervácie voľných vstupeniek je 4.4.2023. Po tomto termíne budú voľné vstupenky len na priamy predaj.

 

Čas a miesto konania